Чому нас блокують?

Ні, щось очевидно йде не так. Нещодавно один мій знайомий сказав, що часто все змінюється раптово, у вигляді різких коливань. Я переварила цю кашу в голові і зрозуміла, що, скоріш за все, моє майбутнє надасть мені неабияку космосополітну можливість. Одну, проте яскраву.

До чого це я? Розумієте, мене тут дещо блокують.

Помітила, що останнім часом наводить на людей, з якими я маю певні точки дотику, хоч і не знаю їх особисто.

В деталях. Ні, я, власне кажучи, не палка прихильниця спілкування в чатах, але маю такий гріх, не приховати. Так ось, є певна закономірність: мене наводить на людей, а потім блокує. Поєднує, до речі, вдало: потенційними місцями перебування, спільними інтересами, безглуздістю, над якою я активно працюю.

Тепер взагалі по черзі: перший мене серйозно заблокував. Виявилося,  що я планую поїхати туди, де живе він. «Приїзди, казав, — дай знати». Приїхала, написала — написав. Ще раз — не ще раз. І все. Літом особливих заморозків немає, але хто сказав, що відхилення від норми не мають права на існування?

 Другий блок був прийнятий неочікувано. Ми ледь-но розщебетались, як тут щось пішло не так. На найцікавішому місці, як завжди.

А ось це з найсвіжішого:  юнак вирішив відвідати місто і шукав когось для поважної ролі гіда. Я одразу погодилася. Майже. Майже одразу. Роздумувати два дні  - не так вже й багато. Терпіння моєї коліжанки трісло як перестиглий кавун на базарі, і повідомлення, прориваючись через віртуальні тенети, полетіло до бажаючого відправитися в подорож. Написав. Але ми не читаємо, ні. «Де твоя дівоча гордість?» — затягла своєї я. Дотримуємося дистанції. Дотримувалися-дотримувалися, а Ромео сказав, що у нього тут є знайома. Перепрошую, хто? Це, звісно, не рояль у кущах, та (хай йому грець!) дивовижа неабияка.Тож я вирішила, що у мене були плани. В той же момент вони вже «були». Підсвідомість лестилась: «Любко, потім дофантазуємо».

 А тепер новини дня: друзі, у нього знайома пішла у відставку! І я вже прокладаю маршрут, я записую дати, я веду нас туди, я веду нас сюди. Та що там казати, здається, від тієї прогулянки я вже й стомилась, а він пише: «Знайома активізує діяльність». Я дуже зраділа. Сказати, що це було чимось очікуваним — нічого не сказати. Ця система блоків мені так імпонує.

І ось я хотіла запитати, чому? Чому нас блокують? «Не нас, а вас», — зауважив би один кінодруг. Гаразд-гаразд, навіщо мені ці блоки? Я розумію, були би будівельними — то справа інша, розгорнула би справжню кампанію з будівництва. Але ж ці інші, такі, що після всього треба добряче  ремонтувати дах. І я не про той, який вночі орендує Карлсон. Серйозно, не про той.

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте